Szanowni Maratończycy,

Wiemy, że dla wielu z Was czytanie to świetna zabawa, co nas bardzo cieszy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że tę zabawę traktowaliście bardzo poważnie. Wykazaliście się w tym roku ciężką pracą, przygotowując się co miesiąc do kolejnego testu z Maratonu Czytelniczego. Wszystkim Wam gratulujemy, bo podjęliście się wyzwania na cały rok szkolny i wielu z Was ukończyło wszystkie jego etapy. Pamiętajcie, że wszyscy jesteście zwycięzcami, bo miłość do książek zostaje na zawsze i ubarwia nam całe życie!

W związku z oficjalnym zakończeniem Maratonu przekazujemy Wam informację od organizatorów, dotyczącą uczniów z naszej szkoły, nagrodzonych na poziomie międzynarodowym i ogólnopolskim.

Wyniki Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2019/2020 – osoby wyróżnione, finaliści i laureaci:

klasy 2-3

Wąsowska-Goldberg Nina (kl. 3F) – 116 punktów – nagroda finalisty

Dziórawiec Michał (kl. 3C) – 111 punktów – nagroda wyróżnienia

klasy 4-6

Brzóska Amelia (kl. 5B) – 111 punktów – nagroda finalisty

klasy 7-8

Kaczmarzyk Zuzanna (kl. 7A) – 72 punkty – wyróżnienie za najlepszy wynik spośród kl. 7-8 na poziomie szkolnym

O dacie i formie przekazania nagród organizatorzy poinformują w późniejszym terminie. Gratulujemy nagrodzonym przez organizatorów!

Z pozdrowieniami,

Nauczyciele bibliotekarze