Szanowni Państwo,

Konsultacje z Rodzicami odbędą się stacjonarnie według zamieszczonego harmonogramu.

Dziękujemy
Dyrekcja Szkoły

 

Konsultacje z rodzicami

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

data

godzina

sala

01

p. A. Klawikowska,

26.10

17:00

 

02

p. E. Molendowska,
p. G. Wołoszyn

26.10

17:00

 

03

p. M. Ślęczka,
p. A. Radciniewska

26.10

17:00

 

04

p. N. Bumbul,
p. B. Nowicka

26.10

17:00

 

 

 

 

IA

A. Merchel 

26.10

17:00

310

IB

B. Bartkowiak

26.10

17:00

311

IC

E. Woźniak

27.10

17:00

310

ID

A. Kaczmarczyk

26.10

17:00

312

IE

K. Trojańczyk

27.10

17:00

311

IF

R. Prusik

27.10

17:00

217

 

 

 

 

 

IIA

A. Trętowska

26.10

17:00

217

IIB

M. Fojut

27.10

17:00

216

IIC

A. Lesiak/A. Jędrzejewska

26.10

17:00

218

IID

M. Winiarska

26.10

17:00

216

IIE

A. Jędrzejewska

27.10

17:00

218

 

 

 

IIIA

B. Gramera

27.10

17:00

309

IIIB

J. Citko

26.10

17:00

309

IIIC

B. Demko

27.10

17:00

119

IIID

K. Kotarska - Grzenia

26.10

17:00

119

 III E

J. Sokołowska

27.10

17:00

312

 

 

 

IVA

A. Brodowska

26.10

17:00

303

IVB

W. Bobrowska

27.10

17:00

304

IVC

P. Skiba

26.10

17:00

304

IVD

P. Rajkowska

27.10

17:00

211

IVE

P. Ciborowski

26.10

17:00

220

 

 

 

 

 

VA

J. Baczyńska

26.10

17:00

206

VB

A. Modzelewska

26.10

17:00

307

VC

D. Charzewska

27.10

17:00

301

VD

M. Bilska / B. Górzyńska

26.10

17:00

302

 

 

 

VI A

K. Łaskowska  / E. Moroń

26.10

17:00

308

VI B

J. Morawczyńska

26.10

17:00

305

VI C

D. Bańkiewicz / M. Mojek

26.10

17:00

110

VI D

A. Patalan

26.10

17:00

225

VI F

K. Turska

nauczyciel na zwolnieniu

VI G

M. Gryc

26.10

17:00

210

 

 

 

 

 

VII A

K. Sobieszczyk-Blandzi

26.10

17:00

201

VII B

M. Wenta

26.10

17:00

211

VII C

Z. Łapińska / M. Szczepańska

03.11

17:00

212

VII D

D. Krajewska

26.10

17:00

301

VII E

K. Fudala - Sikora

26.10

17:00

228

 

 

 

 

 

VIIIA

N. Pawlicka - Śledź

27.10

17:00

302

VIIIB

M. Wdzięczna - Starosta

nauczyciel na

zwolnieniu

VIIID

K. Darznik - Maszota

27.10

17:00

307

VIIIE

M. Liberadzki

26.10

17:00

213

VIII F

P. Szamocki

27.10

17:00

213

VIII G

K. Jankowska - Pszczołowska

27.10

17:00

201

VIII H

I. Mocarska

nauczyciel na

zwolnieniu

VIII I

E. Banacka

27.10

17:00

228

 

 

 

 

 

Konsultacje  26 – 27.10.2022r., godz. 17:00 – 18:00

Lp.

Nazwisko

Imię

Podpis

1.

Bielecka

Julia

środa

2.

Bruderek

Nina

środa

3.

Chabowska

Grażyna

czwartek

4.

Chamier Ciemiński

Łukasz

środa

5.

Karasek

Iwona

czwartek

6.

Kądziera

Wisława

środa

7.

Kwiatkowski

Błażej

czwartek

8.

Łuć

Urszula

środa

9.

Mirkowska

Anna

czwartek

10.

Pałaszewska

Joanna

środa

11.

Patalan

Dariusz

środa

12.

Stasiak

Danuta

czwartek

13.

Szotyńska

Magdalena

czwartek

14.

Sztandera

Anna

środa

15.

Walaszek

Beata

czwartek

16.

Zielińska

Aneta

czwartek