Szanowni Państwo,

konsultacje z Rodzicami odbędą się stacjonarnie według zamieszczonego harmonogramu.

Prosimy o dostosowanie się do wymogów sanitarnych
 i uczestnictwo w konsultacjach w maseczce.

 

                                                                                    Dziękujemy

                                                                                          Dyrekcja Szkoły

 

Konsultacje z rodzicami

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

data

godzina

sala

01

A. Klawikowska /A. Radciniewska

20.10

17.30

13

02

M. Bruska / E. Molendowska

19.10

17.30

12

03

J. Citko  / N. Bumbul  

21.10

17.30

10

 

 

 

IA

A. Trętowska

21.10

17.30

217

IB

M. Fojut

20.10

17.30

216

IC

A. Lesiak

20.10

17.30

220

ID

M. Winiarska

21.10

17.30

216

IE

A. Jędrzejewska

20.10

17.30

217

 

 

 

 

 

IIA

B. Gramera

20.10

17.00

309

IIB

P. Sęk

21.10

17.00

309

IIC

B. Demko

20.10

17.30

119

IID

K. Kotarska - Grzenia

21.10

17.00

119

IIE

J. Sokołowska

20.10

17.30

312

 

 

 

IIIA

A. Merchel 

21.10

17.30

310

IIIB

B. Rut

21.10

17.30

311

IIIC

E. Woźniak

20.10

17.30

310

IIID

A. Kaczmarczyk

21.10

17.30

312

 III E

K. Trojańczyk

20.10

17.30

311

 

 

 

IVA

J. Baczyńska

21.10

17.00

302

IVB

A. Modzelewska

20.10

17.30

201

IVC

D. Charzewska

20.10

17.30

301

IVD

M. Bilska

19.10

17.30

229

 

 

 

 

 

VA

U. Łuć  / E. Moroń

19.10

17.30

303

VB

J. Morawczyńska

19.10

17.30

305

VC

D. Bańkiewicz

21.10

17.30

303

VD

A. Patalan

20.10

17.00

228

V F

K. Turska

21.10

17.30

212

V G

M. Gryc

19.10

17.30

218

 

 

 

VI A

W. Jóźwik

19.10

17.30

304

VI B

M. Wenta

19.10

17.30

228

VI C

Z. Łapińska / M. Szczepańska

20.10

17.30

307

VI D

D. Krajewska

20.10

17.30

206

VI E

K. Fudala - Sikora

21.10

17.30

212

 

 

 

 

 

VII A

N. Pawlicka - Śledź

20.10

17.30

229

VII B

M. Wdzięczna - Starosta

21.10

17.30

201

VII D

K. Darznik - Maszota

19.10

17.30

307

VII E

M. Liberadzki

19.10

17.30

201

VII F

P. Szamocki

20.10

17.30

213

VII G

K. Jankowska - Pszczołowska

19.10

17.30

203

VII H

A. Mikulewicz  /
 I. Mocarska

20.10

17.30

202

  VII I

M. Fenska - Rompa

20.10

17.30

303

 

 

 

 

 

VIIIA

B. Walaszek

19.10

17.30

302

VIIIB

P. Skiba

21.10

17.30

305

VIIIC

K. Łaskowska

20.10

17.30

305

VIIID

A .Soborowski

19.10

17.30

306

VIII E

M. Kadylak

20.10

17.30

308

VIII F

W. Kądziera

19.10

17.30

213

VIII G

J. Pałaszewska

19.10

17.30

301

VIII H

E. Grzymała

19.10

17.30

201

VIII I

A. Grajewska

21.10

17.30

301

 

 

 

 

J. Bielecka

21.10

17.30

p.

n-ski

 

A. Brodowska

20.10

17.00

p.

n-ski

 

N. Bruderek

19.10

17.30

p.

n-ski

 

G. Chabowska

20.10

17.00

p.

n-ski

 

L. Frankowska - Plichta

21.10

17.00

302

 

I.Furmańczuk

21.10

17.00

201

 

I.Karasek

21.10

17.00

p.

n-ski

 

A.Mirkowska

19.10

17.30

218

 

E.Mirkowska - Moch

19.10

17.00

p.

n-ski

 

D.Patalan

20.10

17.00

p.wf

 

D.Mojek

21.10

17.00

p.wf

 

K. Sobieszczyk - Blandzi

20.10

17.00

p.

n-ski

 

D.Stasiak

21.10

17.00

p.

n-ski

 

M.Szotyńska

19.10

17.00

p.wf

 

A.Sztandera

20.10

17.00

p.

n-ski

 

A.Świąder - Badziak

20.10

17.00

p.

n-ski

 

E.Wisznicka

21.10

17.00

p.

n-ski

 

A.Zielińska

20.10

17.00

p.

n-ski