Zajęcia pozalekcyjne w klasach 1 – 3 roku szkolnym 2021/2022

l.p.

rodzaj zajęć

klasy

nauczyciel prowadzący

dzień tygodnia

godzina

sala

1

SAM Labs - kodowanie

I-III

Agnieszka Trętowska

sobota

1 x w miesiącu

9.00-12.00

217

2

Zajęcia matematyczne

I

Małgorzata Fojut

poniedziałek

16.05-16.50

216

3

Zajęcia wyrównawcze

I

Agata Lesiak

czwartek

11.20-12.05

220

4

Koło muzyczne

I-III

Małgorzata Winiarska

wtorek

16.50-17.35

216

5

Koło plastyczne

I-III

Aneta Jędrzejewska

 

wtorek

16.05-16.50

214

6

Koło ekologiczne

I-III

Barbara Gramera

 

środa

10.15-11.00

309

7

Zajęcia wyrównawcze

II

Paulina Sęk

wtorek

13.30-14.15

220

8

Zajęcia wyrównawcze

II

Beata Demko

czwartek

12.25-13.10

214

9

Koło przedsiębiorczości

II

Katarzyna Kotarska-Grzenia

czwartek

16.05-16.50

119

10

Zajęcia wyrównawcze

I

 Justyna Sokołowska

środa

16.05-16.50

312

11

Koło szachowe - kontynuacja

III

Anna Merchel

 

poniedziałek

11.20-12.05

czytelnia

12

Koło szachowe – poziom podstawowy

III

Anna Merchel

 

środa

10.15-11.00

świetlica

13

Mistrzowie matematyki

III

Ewa Woźniak

środa

11.20-12.05

310

14

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

III

Agnieszka Kaczmarczyk

czwartek

16.05-16.50

312

15

Zajęcia wyrównawcze

III

Katarzyna Trojańczyk

czwartek

12.25-13.00

311

16

Zajęcia sportowe

 

I-III

Tomasz Jeżowski

środa

11.20-12.05

sala gim.

.

Zajęcia pozalekcyjne w klasach 4 – 8 roku szkolnym 2021/2022

l.p.

rodzaj zajęć

klasy

nauczyciel prowadzący

dzień tygodnia

godzina

sala

1

Zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego

IV

Joanna Baczyńska

poniedziałek

15.15-16.00

302

2

Koło kulinarne

 

IV – VIII

Grażyna Chabowska

czwartek

15.15-16.50

305

3

Koło gier planszowych

IV-VIII

Grażyna Chabowska

środy

15.15-16.50

305

4

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

IV

Nina Bruderek

poniedziałek

poniedziałek

co drugi tydzień

10.15-11.00

13.30-14.15

216

     222

 

5

Koło plastyczne

 

IV-VIII

Ilona Mocarska

wtorek

16.05-16.50

202

6

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

 

VI

Anna Brodowska

wtorek

16.05-16.50

 303

7

Koło edukacji morskiej

 

IV-VIII

Dominika Bańkiewicz

sobota         1 x

w miesiącu

9.00-12.00

wyjścia

8

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

V

Lidia Frankowska-Plichta

piątek

poniedziałek

co drugi tydzień

12.25-13.10

14.25-15.10

119

206

9

 

 

Zajęcia wyrównawcze

z języka angielskiego

V

Maria Wdzięczna-Starosta

wtorek

13.30-14.15

110

10

 

Koło muzyczne

IV-VIII

Anna Mirkowska

 

wtorek

16.50-17.35

218

11

Koło pierwszej pomocy przedmedycznej ,,Ratownicy na medal”

IV-VIII

Nina Pawlicka –Śledź

poniedziałek

12.25-13.10

220

12

Zajęcia sportowe

IV-VIII

Marcin Liberadzki

poniedziałek

16.05-16.50

sala gim.

13

Koło języka hiszpańskiego

VII-VIII

Aneta Zielińska

poniedziałek

15.15-16.00

308

14

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

VII

Lidia Frankowska – Plichta

czwartek

14.25-15.10

305

15

Robotyka

IV-VIII

Anna Modzelewska

wtorek

13.30-14.15

110

16

Zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne – przygotowanie do konkursów

VII

Marzena Fenska –Rompa

poniedziałek

7.30-8.15

305

17

„Ósmoklasista na medal” – zajęcia kształtujące umiejętności matematyczne dla uczniów klas ósmych.

VIII

Beata Walaszek

środa

wtorek

 

15.15 –16.00

14.25-15.10

211

301

18

„Ósmoklasista na medal” – zajęcia kształtujące umiejętności polonistyczne dla uczniów klas ósmych.

VIII

Paulina Skiba

czwartek

czwartek

 

14.25-15.10

15.15-16.00

303

304

 

 

19

„Ósmoklasista na medal” – zajęcia kształtujące umiejętności polonistyczne dla uczniów klas ósmych.

VIII

 

Dorota Charzewska

czwartek

14.25-15.10

302

20

„Ósmoklasista na medal” – zajęcia kształtujące umiejętności matematyczne dla uczniów klas ósmych.

VIII

Adam Soborowski

wtorek

10.15-11.00

206

21

 

 

 

„Ósmoklasista na medal” – zajęcia kształtujące umiejętności matematyczne dla uczniów klas ósmych.

VIII

Marta Kadylak

poniedziałek

 

piątek

 

15.15-16.00 co 2 tygodnie

7.30-8.15

co 2 tygodnie

306

 

      306

22

 

 

„Ósmoklasista na medal” – zajęcia kształtujące umiejętności matematyczne dla uczniów klas ósmych.

VIII

 

 

Wisława Kądziera

wtorek

14.25-15.10

16.05-16.50

306

   

    306

 

23

„Ósmoklasista na medal” – zajęcia kształtujące umiejętności z języka angielskiego dla uczniów klas ósmych.

VIII

Emilia Mirkowska-Moch

poniedziałek

 

 

13.30-14.15

 

207

 

 

24

„Ósmoklasista na medal” – zajęcia kształtujące umiejętności z języka angielskiego dla uczniów klas ósmych.

VIII

Emilia Mirkowska-Moch

piątek

13.30-14.15

207

25

„Ósmoklasista na medal” – zajęcia kształtujące umiejętności z języka angielskiego dla uczniów klas ósmych.

VIII

Karolina Fudala

poniedziałek

14.25-15.10

222

26

„Ósmoklasista na medal” – zajęcia kształtujące umiejętności polonistyczne dla uczniów klas ósmych.

VIII

Anita Grajewska

czwartek

16.05-16.50

301