Z dumą chcielibyśmy zawiadomić, iż nasze kółko planszówkoholików SP12 rośnie w siłę! To już dwa lata, jak zbieramy się na naszych obfitujących w emocje spotkaniach. W piątkowe popołudnie oraz sobotnie przedpołudnie (8 i 9 grudnia) spotkaliśmy się na 10. edycji "Rodzinnych Planszówek w SP12". Przy herbacie, napojach oraz słodkim poczęstunku próbowaliśmy swoich sił przy znanych i zupełnie nowych planszówkach. W tym miejscu serdeczne podziękowania chcielibyśmy złożyć Radzie Rodziców za zaopatrzenie nas w nowe gry planszowe oraz pani Annie Redzimskiej i wolontariuszom SP12 za pomoc w organizacji naszej szkolnej akcji.

Przygotowali: Grażyna Chabowska wraz z uczniami z Koła Planszówkowego SP12 oraz wolontariuszami SP12