W minioną niedzielę SP12 opanował planszówkowy świat. 7 maja odbyła się specjalna edycja "Rodzinnych Planszówek", którą organizowała wraz z naszą szkołą Rada Dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Rady Dzielnicy, w osobie m. in. Pana Piotra Lachowskiego, do dyspozycji licznie przybyłych gości była wypożyczalnia gier od sklepu Aleplanszówki.pl oraz kawa, herbata i słodki poczęstunek. Na zakończenie akcji każdy z przybyłych gości mógł wziąć w losowaniu nagród. Nikt nie wyszedł z przysłowiową pustą ręką :)
Dziękujemy Radzie Dzielnicy Ujeścisko-Łostowice oraz wszystkim przybyłym. Wielkie brawa także dla wolontariuszy naszej szkoły, którzy poświęcili swoje siły i czas.
Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać ponownie na kolejnej, jesiennej edycji w przyszłym roku szkolnym.