Zasady organizacji godzin dostępności dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2023/2024 w Szkole Podstawowej nr 12 w Gdańsku
- Godzina dostępności dla nauczycieli zatrudnionych w wymiarze co najmniej ½ etatu wynosi 60 minut tygodniowo.
- Spotkania z nauczycielem w ramach godzin dostępności odbywają się zgodnie z obowiązującym harmonogramem.
Godzina dostępności dla ucznia:
Uczeń po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem może:
- poprawić sprawdzian, kartkówkę, inną pracę
- poprosić o wytłumaczenie zagadnienia, zadania rozwiązywanego na lekcji
- pod kierunkiem nauczyciela przygotowywać się do konkursu, olimpiady
Godzina dostępności dla rodzica:
- Rodzic umawia się z nauczycielem poprzez wysłanie wiadomości na dziennik elektroniczny.
- Rodzic podaje cel i proponuje termin spotkania z nauczycielem zgodnie z harmonogramem dostępności.
- Nauczyciel zastrzega sobie prawo do odmowy spotkania z rodzicem w proponowanym terminie, jeśli wcześniej zarezerwował czas dla innego rodzica.
- W takiej sytuacji nauczyciel jest zobowiązany podać rodzicowi najbliższy wolny termin w ramach godzin dostępności.
- Spotkanie z nauczycielem ma służyć m. in. udostępnianiu rodzicom prac pisemnych ucznia, omówieniu sprawdzianów, uzasadnieniu ocen itp.
Godziny dostępności w roku szkolnym 2023 / 2024
Lp. |
Nazwisko |
Imię |
Dzień tyg. |
Godzina |
1. |
Michałowska |
Małgorzata |
wtorek |
15.30 - 16.30 |
2. |
Borkowska |
Kamila |
środa |
15:30-16:30 |
3. |
Grzymała |
Ewa |
piątek |
15.30 - 16.30 |
4. |
Oszejko |
Marzena |
poniedziałek |
15.30 - 16.30 |
5. |
Sęk |
Paulina |
czwartek |
15:30 – 16:30 |
6. |
Babiński |
Piotr |
czwartek |
12.25-13.10 |
7. |
Baczyńska |
Joanna |
czwartek |
14.15 - 15.15 |
8. |
Banacka |
Edyta |
wtorek |
12:10-13:10 |
9. |
Bańkiewicz |
Dominika |
środa |
15:10-16:10 |
10. |
Bartkowiak |
Bernadeta |
piątek |
12.25-13.10 |
11. |
Bazylewicz |
Anna |
czwartek |
Co drugi tydzień 17:00-18:00 |
12. |
Bielecka |
Julia |
piątek |
10.20-11.20 |
13. |
Bilska |
Magdalena |
poniedziałek |
11.00-12.00 |
14. |
Brodowska |
Anna |
środa |
13.10-14.10 |
15. |
Bruderek |
Nina |
poniedziałek |
12.30 - 13.30 |
16. |
Chabowska |
Grażyna |
środa |
15.10-16.10 |
17. |
Chamier Cieminski |
Łukasz |
środa |
14.15-15.15 |
18. |
Charzewska |
Dorota |
czwartek |
14.15 - 15.15 |
19. |
Chojnowska |
Marzena |
poniedziałek |
12.00 - 13.00 |
20. |
Ciborowski |
Paweł |
Wtorek |
12.10-13.10 |
21. |
Citko |
Joanna |
wtorek |
12:25-13:25 |
22. |
Demko |
Beata |
Środa |
16.00-17.00 |
23. |
Fojut |
Małgorzata |
środa |
13.15-14.15 |
24. |
Fudala- Sikora |
Karolina |
czwartek |
8.25 - 9.10 |
25. |
Grajewska |
Anita |
wtorek |
7.25-8.25 |
26. |
Górecka |
Małgorzata |
środa |
13.30-14.30 |
27. |
Górska |
Marta |
czwartek |
14:20-15:20 |
28. |
Górzyńska |
Barbara |
poniedziałek |
12.25 - 13.25 |
29. |
Gramera |
Barbara |
piątek |
12:15 – 13:15 |
30. |
Gryc |
Marcin |
poniedziałek |
14:15 – 15:15 |
31. |
Jankowska- Pszczołowska |
Karolina |
Środa |
10:15-11:15 |
32. |
Jędrzejewska |
Aneta |
poniedziałek |
16.00 - 17.00 |
33. |
Kaczmarczyk |
Agnieszka |
poniedziałek |
11.00-12.00 |
34. |
Kaleczyc |
Agnieszka |
poniedziałek |
13.30 - 14.30 |
35. |
Karasek |
Iwona |
Środa |
16.00 - 17.00 |
36. |
Kądziera |
Wisława |
czwartek |
11.05-12.05 |
37. |
Kijas |
Marta |
poniedziałek |
11:20-12:20 |
39. |
Komarczewski |
Michał |
środa |
11:20-12:20 |
40. |
Koronowicz |
Justyna |
poniedziałek |
14.00-15.00 |
41. |
Kotarska- Grzenia |
Katarzyna |
wtorek |
11.20-12.20 |
42. |
Kowalska |
Monika |
|
|
43. |
Krajewska |
Dorota |
wtorek |
14.15- 15.15 |
44. |
Krauze |
Małgorzata |
czwartek |
7:20-8:20 |
45. |
Krużyńska |
Joanna |
poniedziałek |
14.30 - 15.30 |
46. |
Lesiak |
Agata |
wtorek |
10.15-11.15 |
47. |
Liberadzki |
Marcin |
czwartek |
15:10-16:10 |
48. |
Lis |
Edyta |
czwartek |
16:00-16:30 |
49. |
Łapińska |
Zuzanna |
wtorek |
14.15-15.15 |
50. |
Łaskowska |
Katarzyna |
środa |
11.00 -12.00 |
51. |
Majdan |
Anna |
czwartek |
13.30-14.30 |
52. |
Markowska- Chmielewska |
Joanna |
poniedziałek |
12:00-13:00 |
53. |
Merchel |
Anna |
czwartek |
15.05-16.05 |
54. |
Michalski |
Wojciech |
wtorek |
15:10-16:10 |
55. |
Mirkowska |
Anna |
środa |
10.15-11.00 |
56. |
Mirkowska - Moch |
Emilia |
poniedziałek |
9:15– 10:15 |
57. |
Modzelewska |
Aleksandra |
środa |
14.30 - 15.30 |
58. |
Modzelewska |
Anna |
środa |
12.10-13.10 |
59. |
Mojek |
Dominik |
poniedziałek |
17:00 – 18:00 |
60. |
Mojek |
Magdalena |
wtorek |
15:10 – 16:10 |
61. |
Molendowska |
Ewelina |
poniedziałek |
9.00 - 10.00 |
62. |
Morawczyńska |
Julita |
wtorek |
9.00 - 10.00 |
63. |
Naklicka |
Emilia |
wtorek |
12.30-13.30 |
64. |
Nowicka |
Beata |
poniedziałek |
12.00- 13.00 |
65. |
Pałaszewska |
Joanna |
poniedziałek |
11.00-12.00 |
66. |
Paszelke |
Agnieszka |
wtorek |
16.00-17.00 |
67. |
Patalan |
Agata |
czwartek |
7.20-8.20 |
68. |
Patalan |
Dariusz |
czwartek |
16:00-17:00 |
69. |
Pawlicka- Śledź |
Nina |
wtorek |
11:20-12:20 |
70. |
Pawłowska |
Agnieszka |
czwartek |
13.30-14.30 |
71. |
Prusik |
Renata |
Środa |
16:00-17:00 |
72. |
Przybylińska |
Magdalena |
czwartek |
11:00-12:00 |
73. |
Pukstyte- Majevska |
Dalia |
środa |
17.00 - 18.00 |
74. |
Radciniewska |
Aleksandra |
poniedziałek |
12:00-13:00 |
75. |
Rajkowska |
Paulina |
piątek |
13:15-14:15 |
76. |
Rut |
Barbara |
czwartek |
16.00-17.00 |
77. |
Rutkiewicz |
Katarzyna |
czwartek |
9.00-10.00 |
78. |
Skiba |
Paulina |
środa |
14:25 – 15:25 |
79. |
Sobieszczyk- Blandzi |
Katarzyna |
wtorek |
12.05-13.05 |
80. |
Sokołowska |
Justyna |
poniedziałek |
12.15-13.15 |
81. |
Stasiak |
Danuta |
Środa |
13.30 - 14.30 |
82. |
Szamocki |
Przemysław |
Piątek |
13:15-14:15 |
83. |
Szotyńska |
Magdalena |
Wtorek |
8.15-9.15 |
84. |
Sztandera |
Anna |
Wtorek |
11.00-12.00 |
85. |
Ślęczka |
Michalina |
środa |
12.30-13.30 |
86. |
Śliwińska |
Renata |
Piątek |
12:25-13:25 |
87. |
Świąder- Badziak |
Agata |
piątek |
12:25-13:25 |
88. |
Trętowska |
Agnieszka |
czwartek |
16.00-17.00 |
89. |
Trojańczyk |
Katarzyna |
piątek |
9:10-10:10 |
90. |
Turska |
Katarzyna |
piątek |
10.15 -11.15 |
91. |
Walaszek |
Beata |
wtorek |
13:15 – 14:15 |
92. |
Wdzięczna- Starosta |
Maria |
wtorek |
10.15-11.15 |
93. |
Wenta |
Magdalena |
poniedziałek |
11.05-12.05 |
94. |
Wilgorski |
Adam |
czwartek |
15:10-16:10 |
95. |
Winiarska |
Małgorzata |
czwartek |
16.00-17.00 |
96. |
Wołoszyn |
Grażyna |
piątek |
11.30-12.30 |
97. |
Woźniak |
Ewa |
wtorek |
8:20-9:20 |
98. |
Zielińska |
Aneta |
czwartek |
12:00-13:00 |