Po kilku miesiącach nauki, uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się 3 lutego 2023r.  Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez dzieci klas I – III. Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Uczniowie przebrani za znane postacie z filmów i bajek byli nie do poznania, budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie uczestnicząc w konkursach, magicznych pokazach i zabawach prowadzonych przez animatorów, którzy żywiołowo i zabawnie przeprowadzili całą zabawę wręczając dzieciom drobne słodkie upominki.  Wybrano nawet króla i królową balu!  To były wyjątkowo barwny, pełen emocji, dzień.

Koordynator: Agnieszka Trętowska