E-LEGITYMACJA

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 7 czerwca 2023 od 13 lipca 2024 r. będą wydawane

e-legitymacje dla pierwszoklasistów i dzieci, które przyszły z innych szkół (od 01.09.2024 r.), bądź dzieciom którym skończy się legitymacja 30.09.2024 r. (uczniowie przynoszą starą do sekretariatu).

Legitymacje papierowe ważne są do wyczerpania ważności stempli. Wychowawcy klas zbierają i przynoszą do podstemplowania.

w rozporządzeniu określony jest konkretny format zdjęcia.

Prosimy o przygotowanie zdjęcia legitymacyjnego przez fotografa lub odpowiednio dostosować do wymiarów 496px (wysokość) i 354px (szerokość) – kolorowe.

Tylko w takim formacie zdjęcia, będzie możliwe wykonanie legitymacji!

Rodzice muszą dodać zdjęcie do dziennika elektronicznego wchodząc w dane ucznia następnie klikając znak + pod ikonką zdjęcia i wybrać odpowiednie zdjęcie. Prosimy o wykonanie tej czynności przez przeglądarkę internetową a nie w aplikacji.

Legitymacje będą przygotowane po dodaniu prawidłowych zdjęć.

DUPLIKATY- należy pobrać druk z sekretariatu z nr konta, rodzice wypełniają, wpłacają 9 zł, przynoszą potwierdzenie przelewu z konta i wypełniony druk, a zdjęcie dodają do dziennika j.w.