Nowa informacja 26.04.2019r.

Strajk nauczycieli zostaje zawieszony z dniem 27.04.2019r.

W związku z powyższym od dnia 29.04.2019r. zajęcia dydaktyczne

i opiekuńczo-wychowawcze odbywać się będą zgodnie z planem.

Nowa informacja 24.04.2019r.

Szanowni Rodzice

Protest pracowników nadal trwa. Zajęcia dydaktyczne z powodu protestu pracowników są zawieszone do odwołania.

Zajęcia opiekuńcze dla dzieci będą odbywać się w godzinach pracy świetlicy szkolnej tj. od 6.30  do 17.00

Do czasu zakończenia strajku obiady są odwołane.

Proszę o bieżące śledzenie komunikatów.

Dziękuję za wyrozumiałość.

Iwona Furmańczuk- dyrektor szkoły.

Nowa informacja 23.04.2019r.

Szanowni Rodzice

Protest pracowników nadal trwa. 24 kwietnia 2019r. zajęcia dydaktyczne z powodu protestu pracowników są odwołane.

Do czasu zakończenia strajku obiady są odwołane.

Dziękuję za wyrozumiałość.

Proszę Państwa o bieżące śledzenie komunikatów, również dzisiaj w godzinach popołudniowych - jeśli sytuacja ulegnie zmianie umieszczę kolejną informację.

Iwona Furmańczuk- dyrektor szkoły.

Nowa informacja 17.04.2019r.

Szanowni Rodzice

Podczas przerwy świątecznej w dniach 18.04, 19.04 i 23.04 dzieci mogą skorzystać z opieki świetlicy zgodnie z harmonogramem:

czwartek 18.04.2019r. w godzinach 6.30-13.30

piątek 19.04.2019r. w godzinach 6.30-13.30

wtorek 23.04.2019r. w godzinach 6.30 - 17.00

Proszę Państwa o bieżące śledzenie komunikatów. Kolejny pojawi się 23 kwietnia 2019r.

Dyrektor Szkoły Iwona Furmańczuk

Nowa informacja 11.04.2019r.

Szanowni Rodzice klas 8!

Egzamin ósmoklasisty jest przygotowany – sale i  komisje egzaminacyjne.

Proszę o dopilnowanie, aby wszyscy uczniowie klas 8, stawili się w poniedziałek 15 kwietnia 2019r.     o godz. 07:45 w Szkole Podstawowej nr 12. Uczniowie przystępują do egzaminu przez 3 dni: 15.04. – j. polski, 16.04. – matematyka, 17.04. -  j. angielski. Zbiórka każdego dnia o godz. 07:45. Uczniowie przychodzą w stroju galowym z legitymacją i 2 czarnymi długopisami i linijką. Proszę, aby uczniowie byli po „lekkim” śniadaniu i  posiadali butelkę wody niegazowanej.

Drodzy Uczniowie klas 8!

Przypominam,  że przystąpienie do egzaminu ósmoklasisty jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej. Mam nadzieję, że wszyscy w poniedziałek o godz. 07:45 będziecie gotowi
do przystąpienia do egzaminu. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

Drodzy Rodzice !

W dniach 15,16,17 kwietnia 2019r. w szkole odbędą się egzaminy ósmoklasistów. Proszę Państwa serdecznie o zorganizowanie opieki nad dziećmi młodszych klas. Prośbę  w tej sprawie  skieruję do organu prowadzącego.  Nie będzie w tych dniach możliwości zapewnienia opieki dzieciom na terenie szkoły z uwagi na udział nauczycieli pracujących w komisjach egzaminacyjnych podczas Egzaminu Ósmoklasisty. Zajęcia dydaktyczne w tych dniach są odwołane od września 2018r. jako dni dodatkowo wolne ze względu na Egzamin.

Do czasu zakończenia strajku obiady są odwołane z powodu protestu pracowników obsługi.

Dziękuję za wyrozumiałość.

Proszę o śledzenie kolejnych komunikatów.

Nowa informacja 10.04.2019r.

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Szkoły dokłada wszelkich starań, aby egzamin ósmoklasisty w dniach 15-17 kwietnia

odbył się bez żadnych zakłóceń. W dniu jutrzejszym szczegółowe informacje.

Do dyspozycji jest 3 nauczycieli do pracy przez cały dzień.

Obiady nie będą wydawane do odwołania z powodu udziału pracowników obsługi w proteście.

Proszę Państwa o wyrozumiałość.

Proszę śledzić kolejne komunikaty. Będę umieszczała je na bieżąco.

Nowa informacja 09.04.2019r.

Do dyspozycji jest 3 nauczycieli do pracy przez cały dzień.

Proszę Państwa o wyrozumiałość.

Dokładam wszelkich starań, aby mógł odbyć się egzamin ósmoklasisty w dniach 15-17 kwietnia.

Proszę śledzić kolejne komunikaty. Będę umieszczała je na bieząco.

Nowa informacja 08.04.2019r. godz. 16:00

Informacja – 08.04.2019r.

Szanowni Rodzice !

Pracownicy naszej szkoły  z dniem dzisiejszym przystąpili do strajku.

W strajku uczestniczą nauczyciele, administracja i pracownicy obsługi.

Nie odbywają się zajęcia dydaktyczne. Nie będą wydawane obiady.

Serdecznie Państwa proszę o objęcie opieką swoich dzieci.

W dniu dzisiejszym zostanie odliczona kwota za obiady wszystkim rodzicom.

Na bieżąco będę zamieszczała informacje na stronie internetowej.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Szanowni Państwo,

na podstawie informacji  związków zawodowych, że w kierowanej przeze mnie szkole z dniem 8 kwietnia 2019 r. rozpoczęta zostanie akcja strajkowa, która będzie trwać do odwołania, proszę o śledzenie informacji zamieszczonych na stronie www.gdansk.pl/strajkoswiaty oraz stronie szkoły.

W związku z powyższym istnieje bardzo duże podobieństwo, że od 08.04.2019r. w szkole  nie odbędą się zajęcia. Pragnę państwa poinformować, że  jeżeli dojdzie do strajku  szkoła nie będzie miała możliwości zapewnienia opieki uczniom. O wszystkich  zmianach dotyczących strajku będę informować niezwłocznie.

Z poważaniem Iwona Furmańczuk dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12

w Gdańsku