Uczniowie klasy 2A wzięli udział w programie edukacyjnym #ZDROWOROSNA - edycja 2023 organizowanym przez  firmę W.LEGUTKO, która przesłała darmowe, interaktywne pakiety edukacyjne #ZDROWOROSNA.

W  pakiecie otrzymaliśmy nasiona kopru ogrodowego, podłoże, doniczki  oraz instrukcję wysiewu. Dzięki temu zestawowi w łatwy i szybki sposób udało się dzieciom doświadczyć podstaw wysiewu nasion i uprawy roślin!

Praktyczne zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem Darmowych Pakietów Startowych #ZDROWOROSNA pozwoliły zauważyć, jakie warunki potrzebują rośliny do prawidłowego wzrostu. Za mało wody, za dużo wody, światło dochodzące z jednej strony… - doświadczenia z koperkiem pozwalały wyciągać uczniom wnioski odnośnie uprawy roślin.

Opracowała: wych. Agnieszka Trętowska