14 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbył się IX Dzień Talentów. Motto uroczystości brzmiało: „Korzystaj z talentu, który posiadasz: las byłby bardzo cichy, gdyby śpiewały w nim tylko te ptaki, którym wychodzi to najlepiej”. Na naszej szkolnej scenie zrobiło się więc bardzo gwarno. Uczniowie z klas 4–8 zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne i sportowe. Śpiewali, tańczyli, grali na instrumentach. Dzielili się z nami swoją pasją, opowiadając o ulubionych zajęciach: rysowaniu, treningach, układaniu kostki Rubika. Uczestnicy dostarczyli nam wielu wrażeń estetycznych i wzruszeń. Życzliwa i spragniona atrakcji publiczność nagradzała występy gromkimi brawami. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udanych występów.