Podczas ferii zimowych 11-15.02.2019r. w naszej szkole odbyły się m.in. zajęcia ekologiczne, podczas których dzieci wykazały swoją pomysłowość i twórczość, a jednocześnie świetnie się bawiły.

Ze zużytych plastikowych butelek zrobiły milutkie świnki skarbonki, z rolek po papierze stworzyły radosną wyspę Minionków. Podczas chrupkowej zabawy, wyczarowały domki, zwierzątka, owady i inne stworzenia. Z paseczków papieru wykonały walentynkowe serca,   a z gazet torebki na prezenty.

Mieliśmy również wspólne śniadanie z produktów, które dzieci lubią i które dają siłę i zdrowie.

Na podsumowanie tygodnia czekała miła niespodzianka- małe conieco w postaci gofrów robionych przez panią Marzenkę i panią Emilkę.

Cały tydzień w ramach Akcji Zima upłynął w miłej, radosnej, ale i pracowitej atmosferze 😊

Prowadzenie zajęć ekologicznych

Emilia Naklicka