Podczas ferii zimowych,w dniach 11.02.-15.02.2019r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli między innymi w zajęciach plastyczno-muzyczno-ruchowych, podczas których rozwijali swoją kreatywność. Dzieci świetnie się bawiły malując szklanymi kulkami kartki, z których później powstawały kolorowe obrazy czy tworząc instrumenty muzyczne z kolorowego papieru i kartonów. Dodatkowo zostały wykonane z masy solnej płaskorzeźby, które okazały się być wspaniałym upominkiem dla rodziców. Nie zabrakło również tańców, zabaw rytmicznych oraz wspólnego śniadaniowania. W ostatnim dniu ferii odbył się bal z udziałem wszystkich grup młodszych biorących udział w zajęciach w ferie oraz koncert dzieci, które pokonując własną tremę, wykazały się wielkim talentem i zdolnościami muzycznymi.
Tydzień upłynął nam szybko w przyjemnej i pracowitej atmosferze :)

Marta Fiergolska