Szanowni Państwo,

z uwagi na wzrost zachorowalności w kraju na covid-19, od 22 marca do 11 kwietnia br. uczniowie klas I-III będą realizować naukę w trybie zdalnym.

W tym okresie, dla dzieci z klas I-III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, czynna będzie świetlica w godzinach 7.00-17.00. Warunkiem pobytu dziecka w świetlicy jest złożenie przez rodzica wniosku do dyrektora szkoły ( mailowo lub do skrzynki przy wejściu głównym do szkoły).

Oddziały przedszkolne pracują bez zmian, przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Klasy IV – VIII w dalszym ciągu realizują naukę w trybie zdalnym.

Małgorzata Michałowska
                                                                                                    p.o.dyrektora