Konkurs czytelniczy w języku angielskim ”The Bookers. Reading Adventure”

Zapraszamy uczniów klas V – VI do udziału w tegorocznej edycji międzyszkolnego konkursu ‘’The Bookers. Reading Adventure”, polegającego na przeczytaniu trzech książek Pearson English Readers i rozwiązaniu zadań sprawdzających znajomość tekstu.

Eliminacje konkursu są dwustopniowe:

• stopień I – eliminacje szkolne

Do 14 grudnia 2018 roku zgłoszeni uczniowie otrzymają do przeczytania fragment książki Pearson English Readers oraz link do opowiadania w języku angielskim. Następnie uczestnicy rozwiązują test ze znajomości lektury. Zawody odbędą się 17 stycznia 2019 r. o godz. 8:30 – 9:30.

Na podstawie przeprowadzonego testu 2 osoby z najwyższą punktacją przejdą do II etapu międzyszkolnego jako zespół.

• stopień II – eliminacje międzyszkolne

11 kwietnia 2019 roku zwycięzcy pierwszego etapu będą wspólnie rozwiązywać quiz dotyczący znajomości 2 kolejnych lektur w siedzibie Gdańskiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej.

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

1. Osiek 11, 80-842 Gdańsk, tel. 58 320 37 76, www.gasp.gfo.pl

Karty zgłoszenia ucznia do konkursu proszę dostarczyć do nauczyciela języka angielskiego do 12 grudnia 2018 r.

Poniżej pliki do pobrania: