Uczestnicy Konkursu

1. W Konkursie mogą brać udział osoby, które nie ukończyły osiemnastego roku życia i za zgodą rodziców /prawnego opiekuna mogą wziąć udział w konkursie

1. W konkursie mogą brać udział uczniowie z klas VII i VIII

Zasady udziału w Konkursie

1. Udział w Konkursie polega na wykonaniu przez Uczestnika materiału wideospaceru po must see/go in Gdańsk (montaż krótkiego/kilkuminutowego filmiku – clipu, nie dłuższego niż 10 minut) – tematyka związana z zabytkami/miejscami dla młodzieży zlokalizowanymi w Gdańsku. Ujęte w kadrze miejsca należy opatrzyć krótkimi opisami w języku angielskim.

LICZYMY NA KREATYWNOŚĆ! Nie jest wymagane ani konieczne, by widoczny był wizerunek ucznia/uczennicy na filmiku.

Temat konkursu: “Tiktok your city, the city of Gdansk video clip”

1. Materiał Konkursowy musi zostać przesłany do 9 czerwca 2023 r. na adres MARWDZI51@EDU.GDANSK.PL Zgłoszenie w postaci nagrania WIDEO - w tytule imię i nazwisko ucznia z dopiskiem Tik Tok 2023.

1. Przystąpienie do Konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników na potrzeby organizacji Konkursu, w tym publikowania wyników na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Gdańsku jak również na fanpagu FB szkoły. Żądanie zaprzestania przetwarzania swoich danych jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w Konkursie.

1. W konkursie przewidziano dyplomy i nagrody za trzy najlepsze filmiki. Pod uwagę będzie brana kreatywność, wkład pracy i poprawność języka angielskiego.

1. Ogłoszenie wyników następni 19 czerwca.