22 kwietnia 2022 r. obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji zapraszamy  do udziału w szkolnym konkursie plastycznym:

„Szanuję planetę , na której żyję” – plakat z okazji „Dnia Ziemi”

Celem konkursu jest:  zwrócenie uwagi na  problemy związane  ze zmianami klimatu, wymieraniem gatunków czy brakiem wody, zachęcenie do prowadzenia trybu życia, który jest bardziej przyjazny dla naszej planety. Rozwijanie pomysłowości i twórczości dzieci.

Regulamin konkursu:

• Konkurs przeznaczony dla uczniów SP nr 12 w Gdańsku klas 2 i 3;
  • Konkurs ma charakter indywidualny;
  • Prace nagrodzone i zakwalifikowane do ekspozycji przechodzą na własność szkoły (nie będą zwracane).
  • Technika pracy dowolna: rysunek, wyklejanka, wydzieranka, mozaika, collage …, techniki mieszane, (nie używamy materiałów sypkich, typu kasza, ryż). Plakat może zawierać elementy graficzne oraz tekstowe.
  • Format pracy: A3, A2
  • Termin składania prac: od 20.03.2024r. do 11.04.2024r.
  • Podpisane prace - imię, nazwisko i klasa autora (na odwrocie), oddajemy wychowawcy lub przynosimy do sali 225.
  • W ocenie pracy będzie wzięte pod uwagę:  realizacja tematu konkursu, estetyka wykonania pracy, pomysłowość , oryginalność i  samodzielność wykonania. Oceniane będą tylko podpisane prace.
  • Prace oceniać będzie powołane w tym celu jury konkursu.  Najciekawsze prace będą wyeksponowane na gazetce MSU.
  • Koordynatorem konkursu jest pani Bernadeta Bartkowiak.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie !