Drodzy Rodzice!

Informujemy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji poprzez platformę GPE. Można do nas pisać poprzez dziennik, służymy wsparciem, poradą, zarówno Wam rodzicom jak i Waszym dzieciom, codziennie w godz. 9.00 – 12.00.

Świetlica klas: p. Marzena Chojnowska, p. Emilia Naklicka, p. Katarzyna Pawłowicz

Świetlica klas II: p. Magdalena Janowska, p. Anna Bazylewicz, p.E.Grzymała, p. A.Lesiak

Świetlica klas III: p. Joanna Krużyńska, p. Aleksandra Modzelewska, p. Dalia Pukstyte - Majewska

Wszelkie pytania, sugestie mogą państwo kierować, także pod adres swietlicasp12gda@wp.pl.

Na ten adres, dzieci mogą także wysyłać zdjęcia swoich prac plastycznych (bez własnego wizerunku i otoczenia), wykonanych na podstawie naszych cotygodniowych propozycji.

Zachęcamy jeszcze raz do udziału w naszym świetlicowym konkursie na prozdrowotną rymowankę – szczegóły w zakładce „Świetliczaki w domu”.

Pozdrawiamy!

Zespół nauczycieli świetlicy