Nasza szkoła w ramach programu "Laboratoria Przyszłości" otrzymała nowoczesny sprzęt m.in. drukarki 3D, gogle VR, mikrokontrolery, zestawy do nagrywania i montażu filmów.
Niedawno zakończyliśmy instalacje i testy drukarek 3d oraz gogli VR, które przenoszą uczniów do świata wirtualnej i trójwymiarowej rzeczywistości.
Pragniemy przypomnieć, że w szkole odbywają się darmowe zajęcia pozalekcyjne "Laboratoria Przyszłości" dla uczniów klas 6-8, które prowadzi nauczyciel p. Przemysław Szamocki. Prowadzone są one co dwa tygodnie w czwartki w godz. 15.15 - 16.45.  Maksymalna liczba uczniów to 12 os. Jeżeli będzie większa ilość chętnych to zostanie utworzona druga grupa. Zapisy do 5 listopada. Szczegółowe informacje u p. Przemka Szamockiego poprzez platformę GPE.