Maraton Czytelniczy – terminy Testu 1

Klasy II-III wypełniają test 1 na podstawie książki M. Pałasza „Sposób na Elfa”. Uczestnicy mogą wypełniać testy w bibliotece szkolnej w dniach
od 4 do 12 października 2018 r. Zapraszamy wszystkich Maratończyków
o dowolnej porze od poniedziałku do piątku między godz. 8.00 a 16.00.

Następną lekturą dla kl. II-III będzie: Anna Cerasoli „Wielkie odkrycie Bubal”.

Klasy IV-VI wypełniają test 1 na podstawie książki A. Maleszki „Magiczne drzewo. Berło”. Uczestnicy mogą wypełniać testy w bibliotece szkolnej w dniach od 5 do 12 października 2018 r. Zapraszamy wszystkich Maratończyków o dowolnej porze od poniedziałku do piątku między godz. 8.00 a 16.00.

Następną lekturą dla kl. IV-VI będzie: Anna Czerwińska-Rydel „Zdobyć koronę. Opowieść o Jerzym Kukuczce”.

Klasy VII-VIII wypełniają test 1 na podstawie książki R. Kapuścińskiego „Podróże z Herodotem” (frag. „Zając”). Uczestnicy mogą wypełniać testy w bibliotece szkolnej w dniach od 4 do 12 października 2018 r. Zapraszamy wszystkich Maratończyków o dowolnej porze od poniedziałku do piątku między godz. 8.00 a 16.00.

Następną lekturą dla kl. VII-VIII będzie: Katarzyna Ryrych „Król”.

Uwaga! Terminy pisania testów są ustalane przez organizatorów, w związku
z tym nie można ich przekraczać!