Klasy II-III wypełniają test 2 na podstawie książki A. Cerasoli „Wielkie odkrycie Bubal”. Uczestnicy mogą wypełniać testy w bibliotece szkolnej w dniach
od 6 do 13 listopada 2018 r. Zapraszamy wszystkich Maratończyków
o dowolnej porze od poniedziałku do piątku między godz. 8.00 a 16.00.

Następną lekturą dla kl. II-III będzie: Tomasz Małkowski „O Kamilu, który patrzy rękami”.

Klasy IV-VI wypełniają test 2 na podstawie książki A. Czerwińskiej-Rydel „Zdobyć koronę. Opowieść o Jerzym Kukuczce”. Uczestnicy mogą wypełniać testy w bibliotece szkolnej w dniach od 5 do 13 listopada 2018 r. Zapraszamy wszystkich Maratończyków o dowolnej porze od poniedziałku do piątku między godz. 8.00 a 16.00.

Następną lekturą dla kl. IV-VI będzie: Magdalena Kiermaszek „Jukato”.

Klasy VII-VIII wypełniają test 2 na podstawie książki K. Ryrych „Król”. Uczestnicy mogą wypełniać testy w bibliotece szkolnej w dniach od 6 do 13 listopada

Następną lekturą dla kl. VII-VIII będzie: Simon Scarrow „Gladiator. Walka o wolność”.

Uwaga! Terminy pisania testów są ustalane przez organizatorów, w związku
z tym nie można ich przekraczać!