Maraton Czytelniczy – terminy Testu 3

Klasy II-III wypełniają test 3 na podstawie książki T. Małkowskiego „O Kamilu, który patrzy rękami”. Uczestnicy mogą wypełniać testy w bibliotece szkolnej w dniach od 4 do 12 grudnia 2018 r. Zapraszamy wszystkich Maratończyków
o dowolnej porze od poniedziałku do piątku między godz. 8.00 a 16.00.

Następną lekturą dla kl. II-III będzie: A.-C. Vestly „8 + 2 i pierwsze święta”.

Klasy IV-VI wypełniają test 3 na podstawie książki M. Kiermaszek „Jukato”. Uczestnicy mogą wypełniać testy w bibliotece szkolnej w dniach od 4 do 12 grudnia 2018 r. Zapraszamy wszystkich Maratończyków o dowolnej porze od poniedziałku do piątku między godz. 8.00 a 16.00.

Następną lekturą dla kl. IV-VI będzie: M. Widmark „Antykwariat pod Błękitnym Lustrem”.

Klasy VII-VIII wypełniają test 3 na podstawie książki S. Scarrowa „Gladiator. Walka o wolność”. Uczestnicy mogą wypełniać testy w bibliotece szkolnej w dniach od 4 do 12 grudnia 2018 r. Zapraszamy wszystkich Maratończyków o dowolnej porze od poniedziałku do piątku między godz. 8.00 a 16.00.

Następną lekturą dla kl. VII-VIII będzie: P. Beręsewicz i inni „Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach”.

Uwaga! Terminy pisania testów są ustalane przez organizatorów, w związku
z tym nie można ich przekraczać!