W dniu 09.03.2019r. przy pomocy rodziców oraz dzieci wykonaliśmy mały ogródek warzywny na terenie małej szkoły.

Postawiliśmy drewnianą skrzynie w której zostały umieszczone nasiona rzodkiewki, groszku zielony, w późniejszym czasie kalarepka, pomidorki oraz truskawki.

W dwóch osobnych doniczkach zostaną posiane kwiaty a pod ogrodzeniem posiany została pachnący groszek który puszcza wielobarwne kwiaty.

Całość ogródka ma charakter edukacyjny dla dzieci i został w całości sfinansowany z funduszy Rady Rodziców.

Jeżeli nasz projekt się przyjmie, dzieci będą dbały o ogródek, wykażą zainteresowanie przyrodą i uprawami to stopniowo będziemy rozwijać przyrodniczą edukacje.

Jak coś wyrośnie zapraszam do odwiedzania z dziećmi szkolnego ogródka .

Monika Dargacz

Dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie, współpracę w realizacji zadań edukacyjnych szkoły , za to ,że czują się współgospodarzami społeczności szkolnej.