Z powodu obowiązujących dodatkowych obostrzeń biblioteka szkolna ogranicza godziny pracy. Od 26 października biblioteka będzie czynna dla czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00. Książki można wypożyczać przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego. Prosimy uczniów o korzystanie z wypożyczalni tylko wtedy, kiedy jest to rzeczywiście niezbędne.

Uczniowie klas 4-8 mogą wypożyczać książki w następujący sposób:

- przyjść do biblioteki osobiście w godz. 8.00-14.00 (w godzinach od 8.00 do 16.00 proszę pamiętać o konieczności przebywania pod opieką osoby dorosłej),

- zamówić książkę (adres e-mail do zamówień: sp12.biblioteka@gmail.com) – w mailu podajemy tytuł i autora książki oraz imię, nazwisko i klasę ucznia. Książkę będzie można odebrać w godzinach funkcjonowania szkoły na portierni. Zwroty również będzie można pozostawiać na portierni.

Nieczynna do odwołania pozostanie czytelnia.

W dniach od 2 do 13 listopada biblioteka szkolna będzie nieczynna z powodu konieczności przeprowadzenia kompleksowej inwentaryzacji zbiorów.