23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji połączyłyśmy nasze bibliotekarskie moce z  zaprzyjaźnioną Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Gdańsku, Filią w Starogardzie Gdańskim i wspólnie przygotowaliśmy dla Was konkurs. 

"Pokaż swoją biblioteczkę" to zaproszenie do zaprezentowania światu Waszych domowych zasobów książkowych. Fotografujcie Wasze regały albo stosiki z ulubionymi książkami i pochwalcie się nimi wysyłając do nas na adres e-mail: sp12.biblioteka@gmail.com.

Do konkursu zapraszamy nie tylko uczniów, ale również nauczycieli naszej szkoły! Na zgłoszenia będziemy czekać od 23 kwietnia do 10 maja 2021 r., a wyniki ogłosimy na naszym blogu bibliotecznym 14 maja 2021 r. Z najciekawszych zdjęć utworzymy internetową galerię prac.

Pod uwagę będziemy brać nie tyle zasobność zbiorów, co kreatywność w ich prezentacji. Zdjęcia można dowolnie zmieniać w programach graficznych. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym w linku poniżej. Wysyłając do nas zgłoszenie pamiętajcie o dołączeniu zgody na wykorzystanie pracy!

„Pokaż swoją biblioteczkę” – szczegółowy regulamin i zgody dostępne po adresem:

https://biblioteka-sp12.blogspot.com/2021/04/pokaz-swoja-biblioteczke-konkurs-z.html