15 maja 2023r. w świetlicy szkolnej odbyły się występy chętnych dzieci z klas I-III w pokazie pt.” Chyba się odważę i co umiem, pokażę”. Celem nie było pokazanie talentu samego w sobie, lecz głównie przełamanie barier, to, że dziecko potrafi się odważyć i wyjść ze strefy komfortu, a jednocześnie wyrazić siebie poprzez różne formy zaprezentowania się przed publicznością. Z przyjemnością mogliśmy podziwiać m.in. pokaz układów tanecznych, piosenek, kombinacji hula-hopem, kabaretów, gimnastyki, pokazu magicznych sztuczek. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia. Pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody za pierwsze trzy miejsca, a pozostali występujący otrzymali dyplomy uczestnictwa. Wszyscy doskonale się bawili.

Nagrodzone dzieci:

I MIEJSCE: Julia Zientarska, Julia Schroeder, Maria Moszyńska, Wiktoria Grzeszkiewicz, Lena Waroczyk

II MIEJSCE: Natalia Jankowicz, Ada Wichowska, Anastazja Hałun, Julia Ból.

III MIEJSCE: Julietta Swoboda, Aleksandra Cmoch, Matylda Olkowska, Natalia Wolska, Karina Guss.

Dziękujemy Radzie Rodziców za przekazanie funduszy na nagrody.

Przygotowanie i prowadzenie:  Emilia Naklicka, Marzena Chojnowska, Aleksandra Modzelewska