W ramach lekcji języka polskiego w klasie 4a, 4c, 4d i 4f uczniowie mieli okazję współpracować w grupach, wykorzystując możliwości aplikacji MICROSOFT TEAMS oraz tajniki znanych im technologii informacyjnych.

Celem uczniowskiej pracy było stworzenie części wizerunku bohatera literackiego, profesora niezwykłej Akademii, Ambrożego Kleksa, następnie połączenie części w jeden obraz oraz zredagowanie opisu postaci.

W czasie wykonywania zadań dzieci wykazały się pomysłowością, zmysłem organizacyjnym, umiejętnością zgodnego współdziałania. Zaangażowanie w pracę pozwoliło im odnieść sukces, poczuć satysfakcję ze swojej sprawczości.

Nauczycielka języka polskiego, Urszula Łuć.

Na zdjęciach wizerunki i przykładowe opisy pana Kleksa uczniów z poszczególnych klas.