REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH i ODZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

INFORMACJA DLA RODZICÓW, KTÓRZY REKRUTOWALI SWOJE DZIECI DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I KLAS PIERWSZYCH DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 12 W GDAŃSKU

.

24 marca o godz. 15.00 w szkole będą wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych lub niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na rok szkolny 2020/21.

Rodzice również będą mogli zobaczyć w systemie czy dziecko jest zakwalifikowane.

W terminie od 25 marca 2020 r. do 31 marca 2020 r. do godz.15.00 rodzice dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych muszą potwierdzić wolę. Oświadczenie woli trzeba dostarczyć do szkoły.

Dzieci do klas pierwszych z naszego obwodu są automatycznie przyjęte i nie muszą dostarczać aktu woli.

W związku z zaistniałą sytuacją bardzo prosimy, aby rodzice w miarę możliwości przesyłali akty woli elektronicznie na maile szkoły: sp12gdansk@wp.pl   lub  sekretariat@sp12.edu.gdansk.pl

W razie wątpliwości można dzwonić w godzinach 12.00-15.00 pod nr tel. 507794082

zał.1-Akt woli do klasy pierwszej- z zasad rekrutacji

zał.5- Akt woli do oddziału przedszkolnego- z zasad rekrutacji

Jeśli ktoś z państwa nie będzie mógł przesłać skanem, to proszę o dostarczenie do szkoły.

Na ochronie będzie przygotowana skrzynka do której prosimy wrzucać akty woli.

W załączeniu druki:

• Akt woli do oddziału przedszkolnego
  • Akt woli do klasy pierwszej