10. grudnia 2021 r. miała miejsce oficjalna inauguracja koła planszówkowego, które z tej okazji zorganizowało "Rodzinne Planszówki w SP12".

W piątkowy wieczór prawe skrzydło naszej szkoły zostało opanowane przez smoki, pędzące pociągi, japońskie Kami wracające z zaświatów, karcianych bajarzy, witrażowych artystów, zaradnych osadników, wybudzonych z hibernacji kosmicznych podróżników…

Ogromny ukłon i wyrazy wdzięczności w stronę Rady Rodziców, dzięki której udało się pozyskać fantastyczne gry planszowe, co stanowi solidne zaplecze zarówno dla cotygodniowych spotkań kółka planszówkowego jak i rodzinnych edycji wspólnych rozgrywek.

Przygotowała: Grażyna Chabowska wraz z uczniami z Koła Planszówkowego SP12 oraz wolontariuszami SP12