"Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału – tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień."
 James Madison

Dla uczniów interesujących się w naszej szkole chemią mijający rok szkolny był wyjątkowo udany.  Z wielką radością i dumną informujemy o osiągnięciach naszych uczniów z tej dziedziny:

Jan Gojło- Woźniak kl. 8i - Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Chemii oraz Laureat XVIII Megaolimpiady  Wiedzy z chemii.

Anna Jędrzejewska kl. 8i- Finalistka Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” z chemii oraz Finalistka Etapu Wojewódzkiego XVIII Megaolimpiady Wiedzy z chemii.

Karol Żmudziński kl. 8i- Finalista Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” z chemii.

Gratulujemy serdecznie  i życzymy dalszych  sukcesów na kolejnym etapie edukacyjnym!