SZKOLNE ELIMINACJE

DO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU
JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS I – III
KEEP CALM AND LEARN ENGLISH
Serdecznie zapraszamy do udziału w szkolnych eliminacjach do wojewódzkiego konkursu języka angielskiego dla uczniów klas I-III, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy.
  • Konkurs będzie polegał na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów sprawdzianów zróżnicowanych w zależności od klasy. Każdy sprawdzian będzie zawierał 20 pytań.
  • W klasie I prowadzący odczytuje uczniom polecenia do zadań.
  • Treść sprawdzianów jest dostosowana do obowiązującej podstawy programowej z języka angielskiego – konkurs sprawdza znajomość słownictwa i podstawowych zwrotów. Część zadań ma charakter rozumienia ze słuchu oraz czytania ze zrozumieniem.
  • Pytania konkursowe zawierają tylko jedną poprawną odpowiedź.
  • Czas trwania eliminacji szkolnych i finału konkursu to 30 minut + 10 minut czynności organizacyjne.
  • Odpowiedzi uczeń zakreśla bezpośrednio na teście.
  • Udział w konkursie jest bezpłatny.
  • Do finału przechodzi 1 uczeń z największą liczbą punktów z każdej kategorii wiekowej. Wraz z protokołem należy przesłać INDYWIDUALNĄ KARTĘ ZGŁOSZENIA UCZNIA wypełnioną przez rodziców ucznia – bez tego dokumentu uczeń nie może wziąć udziału w finale pomimo uzyskania pierwszego wyniku w etapie szkolnym.
  • Regulamin znajduje się w załączniku.

Finał konkursu odbędzie się w piątek 26 kwietnia 2019 r. o godz. 9.00 w siedzibie Organizatora. Opiekę nad finalistami sprawuje TYLKO jeden nauczyciel z danej szkoły. Ze względów organizacyjnych wykluczamy przybycie rodziców z dziećmi.

Eliminacje szkolne odbędą się:
- 19 marca 2019r. dla kas II (koordynator p. Renata Prusik)
- 20 marca 2019r. dla klas I i III (koordynator p. Katarzyna Gajewska).
Na zgłoszenia do eliminacji szkolnych czekamy do 15 marca 2019r.
Renata Prusik i Katarzyna Gajewska