Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnych eliminacjach do  XV Megaolimpiady Wiedzy dla uczniów klas 3 szkół podstawowych, które odbędą się w następujących terminach:
- test matematyczno- przyrodniczny: 10 grudnia 2019r. o godzinie 16:10, w s. 309 (koordynatorzy: Paulina Sęk, Barbara Gramera)
- test ortograficzny 12 grudnia 2019r. o godzinie 11:00, w s. 117 (koordynatorzy: Renata Prusik, Emilia Podsiadła)
- test z j. angielskiego: 13 grudnia 2019r. o godzinie 15:10, w s. 119 (koordynator Katarzyna Kotarska- Grzenia).
Każdy test jest odrębną częścią konkursu, tzn. można wybrać jeden test, dwa lub trzy.
W etapie wojewódzkim, w każdym z trzech konkursów szkołę może reprezentować dwóch uczniów, którzy zostaną wytypowani w szkolnych eliminacjach.
Zgodę na udział w eliminacjach należy dostarczyć do wychowawcy klasy do 6 grudnia 2019r.
Więcej informacji w Regulaminie XV Magaolimpiady Wiedzy oraz na stronie organizatora www.gsp-lingwista.eu
Szkolni koordynatorzy:
Paulina Sęk, Barbara Gramera, Renata Prusik, Emilia Podsiadła, Katarzyna Kotarska- Grzenia