Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji Lidla „Szkoły pełne talentów”. Nasza szkoła została już zarejestrowana na stronie internetowej Lidla i już zbiera „Talenciaki” z czego ogromnie się cieszymy. „Talenciaki” to karty, które można otrzymać w sklepach Lidla. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł (musi się w nich znaleźć przynajmniej jeden owoc lub jedno warzywo) aby otrzymać kartę „Talenciaka”. Poniżej umieszczamy krótką instrukcję przypisania naszej szkole „Talenciaków”:

1. Wchodzimy na stronę szkoly.lidl.pl
  2. Wprowadzamy nazwę naszej szkoły (Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdańsku), województwo oraz miasto.
  3. Klikamy „Wyszukaj szkołę”
  4. Następnie skanujemy kod QR z „Talenciaka” lub przepisujemy kod.
  5. Klikamy „Przypisz talenciaka” i gotowe!

Kartę „Talenciaka” można też przynieść do szkoły i wrzucić do specjalnie oznaczonych pudełek, które znajdują się:

• przy ochronie szkoły (wejście główne),
  • przy wejściu bocznym, dla klas młodszych.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego będą wpisywać kody z zebranych z pudełek kart „Talenciaków” na stronę internetową Lidla.

Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda się nam nazbierać jak najwięcej „Talenciaków”. Przewidziane nagrody są bardzo atrakcyjne! Są to między innymi sprzęty sportowe a także sprzęt elektroniczny, który możemy uzyskać dla naszej szkoły.

Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji! Trzymamy kciuki! Akcja potrwa do 18 grudnia 2022 r.