Czas najwyższy obudzić się z zimowego snu i przywitać WIOSNĘ;)
Dlatego też ogłaszamy TYDZIEŃ SPORTU DLA KLAS I-III od 20-24 marca 2023r.
W tych dniach odbędą się zawody sportowe dla wszystkich klas, ale także będzie można sprawdzić swoje siły w indywidualnych konkurencjach.
Podczas tego tygodnia wybierzemy:
  • Mistrza skakanki (mistrzem zostanie osoba, która będzie miała największą ilość skoków)
  • Mistrza ping-ponga (mistrzem zostanie osoba, która będzie miała największą ilość odbić piłeczką do tenisa stołowego o paletkę)
  • Mistrza hula-hopu (mistrzem zostanie osoba, która będzie kręcić najdłużej hupla-hop na biodrach- mierzenie czasu)
  • Mistrza żonglerki piłką nożną (będziemy liczyć ilość kopnięć aż do dotknięcia podłogi piłką)
.
ZAPISY do 16 marca:
przy paniach woźnych zostaną wystawione opisane pudełkach z danymi konkurencjami, do których wrzucamy karteczkę ze swoim imieniem, nazwiskiem i klasą. Chętni uczniowie podczas tygodnia sportu będą zabierani z zajęć przez Mini Samorząd Uczniowski i wezmą udział w rywalizacji. Dokładny dzień danej konkurencji zostanie podany 17 marca po ustaleniu ilości chętnych osób.
Serdecznie zapraszamy do zabawy
Mini Samorząd Uczniowski