.

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły wakacje, czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy.

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania. Czas odpoczynku od pracy przy monitorze ekranowym.

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne, pełne niezapomnianych wrażeń oraz bezpieczne. Rodzicom naszych uczniów dziękujemy za udział w wielu wydarzeniach, wsparcie finansowe różnych przedsięwzięć, życzliwe podejście do spraw związanych ze szkołą, gotowość do współpracy i rozwiązywania problemów. Absolwentom szkoły życzymy powodzenia w nowych placówkach.

Przyjaciołom dziękujemy za serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra, za bezinteresowną pomoc i życzliwość.

Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze i bezpiecznie. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym oraz, że będziemy mogli powrócić do szkoły i uczyć się w szkolnych ławkach.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!!!

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 12 w Gdańsku