REGULAMIN WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS IV - VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Warunkiem koniecznym udziału ucznia w konkursie jest

wypełnienie „Karty zgłoszenia ucznia do konkursu” komputerowo lub pisemnie- literami drukowanymi  i przekazanie jej Szkolnej Komisji Konkursowej (załącznik nr 1 do Ramowego Regulaminu) dostępny na stronie jak niżej.

Proszę uzupełnić elektronicznie

– Inspektor ochrony danych osobowych:

Inspektor.odo@gmail.com

- nazwa i dane kontaktowe szkoły

Szczegółowy Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie www.kuratorium.gda.pl w zakładce Rodzice/Uczniowie, konkursy przedmiotowe.

Karta musi być podpisana przez dyrektora szkoły, do której uczęszcza uczeń i przez rodzica/opiekuna prawnego.

Kartę zgłoszenia należy dostarczyć do 28 października 2022r do nauczyciela biologii

Szczegóły Regulaminu znajdą Państwo pod adresem:

STOPIEŃ I – szkolny 03 listopada 2021 r. (czwartek) 14:00 szkoła macierzysta ucznia

• Wszyscy uczestnicy eliminacji szkolnych rozwiązują zestaw zadań konkursowych jednocześnie. Czas rozwiązywania zadań wynosi 60 minut.
  • Konkurs Przedmiotowy z Biologii na stopniu I (szkolnym) obejmuje zakres wiedzy i umiejętności zawarty w podstawie programowej kształcenia ogólnego przedmiotu biologia dla szkoły podstawowej wraz z poszerzeniem o obszar podstawy programowej dotyczący grzybów.
  • Do udziału w stopniu rejonowym konkursu (II stopniu) zakwalifikowani zostają uczniowie, którzy zdobyli co najmniej 80% punktów możliwych do uzyskania w eliminacjach szkolnych (I stopień) konkursu.

Szkolny Koordynator Konkursu z Biologii - Julita Morawczyńska