Zapraszamy do udziału w wojewódzkim konkursie czytelniczym, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Kwidzynie. Tytuł konkursu to „Dziewczyna i chłopak w powieściach Hanny Ożogowskiej”. Udział polega na przeczytaniu czterech powieści H. Ożogowskiej oraz zapoznaniu się z podstawowymi danymi o autorce. Konkurs odbywa się internetowo i składa się z czterech etapów.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest dostarczenie do biblioteki szkolnej oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego (załączone poniżej).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem (załączonym poniżej) oraz do odwiedzenia strony internetowej organizatora: www.sp2.kwidzyn.pl (zakładka „Mole Książkowe/Wojewódzki Turniej Czytelniczy).

Szkolni koordynatorzy konkursu: nauczyciele biblioteki

(M. Górecka, J. Koronowicz, A. Lachowicz)