We wtorek, 8 stycznia 2019 r. uczniowie klas ósmych oraz w czwartek, 10 stycznia 2019 r. uczniowie klas siódmych mogli sprawdzić swoją znajomość słownictwa i gramatyki, umiejętność czytania tekstów anglojęzycznych ze zrozumieniem, a także wiedzę o kulturze, historii i geografii krajów anglojęzycznych w „Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego”.

Uczestnicy zmagali się z zadaniami o stopniu trudności dostosowanym do danego etapu edukacyjnego. Uczniowie rozwiązywali zadania konkursowe pod opieką Pań: Zuzanny Łapińskiej oraz Emilii Mirkowskiej-Moch.

Poniżej podajemy wyniki „Szkolnego  Konkursu Języka Angielskiego” dla klas siódmych i ósmych. Dziękujemy za zainteresowanie konkursem, serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Nauczyciele języka angielskiego