We wtorek, 11 grudnia 2018 r. uczniowie klas szóstych rozpoczęli zmagania w „Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego”. W kolejnych dniach klasy czwarte oraz piąte zmagały się z zadaniami o stopniu trudności dostosowanym do danego etapu edukacyjnego. Uczniowie rozwiązywali zadania konkursowe pod opieką Pań: Zuzanny Łapińskiej, Emilii Mirkowskiej-Moch oraz Klaudii Wójcickiej.

Uczestnicy mogli sprawdzić swoją znajomość słownictwa i gramatyki, umiejętność czytania tekstów anglojęzycznych ze zrozumieniem, a także wiedzę o kulturze, historii i geografii krajów anglojęzycznych.

Poniżej podajemy wyniki „Szkolnego  Konkursu Języka Angielskiego” dla klas czwartych, piątych i szóstych. Dziękujemy za zainteresowanie konkursem, serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którym niestraszne były ani wczesna pora konkursu, ani zimowe warunki pogodowe…

Kolejne zawody już w styczniu! Zachęcamy uczniów klas siódmych i ósmych do zapoznania się z harmonogramem konkursów.

Nauczyciele języka angielskiego