9 czerwca 2021 r. kończymy wypożyczanie książek na ten rok szkolny. Do tego czasu należy się także rozliczyć z wszystkich wypożyczeń (książek i lektur).

Poniżej publikujemy harmonogram zwrotu podręczników za rok szkolny 2020/2021. Dla klas 4, 6 i 7 zwrot będzie odbywał się na godzinie wychowawczej, natomiast klasy 1 i 3 oddają według ustalonego terminarza. Klasy 2, 5 i 8 NIE MUSZĄ ZWRACAĆ podręczników - uczniowie pozostawiają je sobie w domu do wykorzystania jako dodatkowy materiał dydaktyczny.
Zasady zwrotu podręczników obowiązują tak samo jak w zeszłym roku, czyli uczniowie pakują cały zestaw podręczników do siatki lub worka i do środka wkładają kartkę, na której napisane jest imię, nazwisko i klasa. Zwrot polega jedynie na pozostawieniu worków z podręcznikami w czytelni, czyli uczniowie nie muszą stać w kolejce.

Termin wypożyczania książek:
Książki do czytania można wypożyczać do 9 czerwca, ale prosimy, żeby jak najszybciej rozliczyć zaległości z biblioteką.

Podręczniki zniszczone lub zgubione:
Wszelkie zgubienia/zniszczenia warto omówić z biblioteką jeszcze przed terminem zwrotu podręczników, żeby później nie było problemów z zaległościami. Zasady rozliczania się ze zgubionych/zniszczonych podręczników są dostępne m.in. pod adresem: https://sp12.edu.gdansk.pl/pl/page/informacje-11/biblioteka/podreczniki-2020-2021, są tam podane kwoty podręczników i dane do przelewu.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zwrotów oraz z plakatem informacyjnym w poniższych załącznikach.

 

Oprac. M. Górecka