Zwrot podręczników

Szanowni Uczniowie,

Zakończenie roku szkolnego coraz bliżej, publikujemy zatem ostateczny harmonogram zwrotu podręczników do biblioteki szkolnej:

Klasy 1 – zwrot podręczników WE WRZEŚNIU.

Klasy 2  – zwrot podręczników w dniu 23 czerwca w godz. 14.00-18.00

Klasy 3 – zwrot podręczników w dniu 24 czerwca w godz. 14.00-18.00

Klasy 4 – zwrot podręczników WE WRZEŚNIU.

Klasy 5 – zwrot podręczników w dniach 19 i 22 czerwca w godz. 14.00-18.00

Klasy 6 – zwrot podręczników w dniach 23 i 24 czerwca w godz. 14.00-18.00

Klasy 7 – zwrot podręczników WE WRZEŚNIU.

Klasy 8 – zwrot podręczników w dniach 18 i 19 czerwca w godz. 14.00-18.00

W wyznaczonym terminie należy przyjść do biblioteki szkolnej i zwrócić podręczniki zgodnie z opublikowanymi wcześniej procedurami. Procedury te przypominamy poniżej w załącznikach. Komplet podręczników należy spakować w worek i podpisać – imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia. Należy upewnić się, że w worku znajdują się wszystkie wypożyczone przez ucznia podręczniki. W przypadku podręczników zgubionych/zniszczonych należy odkupić taki sam lub uiścić opłatę na konto szkoły. Dane do wpłaty znajdują się na stronie internetowej szkoły pod adresem: http://sp12.edu.gdansk.pl/pl/page/konkursy-sukcesy/biblioteka/podreczniki.

Przypominamy WSZYSTKIM uczniom o konieczności rozliczenia się z wypożyczonych książek i lektur. Można je oddać wraz z podręcznikami. Uczniowie klas 1, 4 i 7 mogą zostawić zaległe książki w kartonie na portierni przy wejściu do szkoły w dowolnym dniu (nie trzeba w tym celu wchodzić do szkoły!). Termin ostateczny zwrotu książek to 24 czerwca.

W dniach 18 – 25  czerwca biblioteka będzie czynna w godzinach 14.00-18.00.