Maraton Czytelniczy 2020/2021 - zakończenie

.

Szanowni Maratończycy!

Maraton Czytelniczy w roku szkolnym 2020/2021 dobiegł końca. W tym roku szkolnym wszystkim Maratończykom należą się szczególne gratulacje za systematyczność w rozwiązywaniu testów. Wszyscy uczestnicy, mimo panującej pandemii, z dużym poświęceniem czytali co miesiąc lektury oraz brali udział w kolejnych testach. A był to nie lada wyczyn!

Tak jak i w poprzednim roku, tak i w tym uroczysta gala Maratonu Czytelniczego nie odbędzie się. W maju, po weryfikacji wyników ze wszystkich szkół biorących udział w konkursie, podamy nazwiska uczniów, którzy zostaną nagrodzeni przez organizatorów. Nagrody będą wręczone nagrodzonym uczniom pod koniec roku szkolnego. Wszystkim Maratończykom serdecznie gratulujemy!

.

Z pozdrowieniami,