Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj / nazwa zajęć

Inna propozycja nauczyciela

Anna Merchel

Szachy dla początkujących dla klas 1

Piątek  9.20 – 10.05  czytelnia

Bernadeta Bartkowiak

Koło ekologiczne dla klas 1

Czwartek  12.25 – 13.10  s. 114

Ewa Woźniak

Koło matematyczne „Mistrz matematyki” dla klas 1

Poniedziałek  13.30 – 14.15  s. 310

Agnieszka Kaczmarczyk

Gdańsk dla pierwszaków

Środa  16.05 – 16.50  s. 312

Katarzyna Trojańczyk

Piszę, czytam i liczę coraz lepiej dla klas 1

Czwartek 11.20 – 12.05  s. 311

Renata Prusik

Zajęcia taneczne dla klas 1

Czwartek  16.05 – 16.50  s. 217

 

Agnieszka Trętowska

SAM Labs- kodowanie dla klas 2

Jedna sobota w miesiącu 9.0 – 12.00

Małgorzata Fojut

Czytam, piszę i liczę coraz lepiej dla klas 2

Czwartek  16.05 – 16.50   s. 216

Julia Bielecka

Koło języka angielskiego dla klas 2

Piątek  12.25 – 13.10  s. 214

Małgorzata Winiarska

Chór szkolny dla klas 1-3

Piątek  12.25 – 13.10  s. 229

Aneta Jędrzejewska

Kółko plastyczne „Zróbmy sobie arcydziełko” dla klas 2

Piątek  16.05 – 16.50  s. 218

 

Barbara Gramera

Koło gier planszowych dla klas 3

 Środa  13.30 – 14.15  s. 309

Joanna Citko

Edukacja morska dla klas 1-3

Poniedziałek  16.05 – 16.50  s. 309

Beata Demko

Mali aktorzy- koło teatralne dla klas 3

Czwartek  09.20 – 10.05 s. teatralna

Katarzyna Kotarska- Grzenia

Mali- wielcy czytelnicy – zajęcia dla klas 3

Wtorek  11.20 – 12.05  s. 214

Justyna Sokołowska

Czytam, piszę i liczę coraz lepiej – zajęcia dla klas 3

Poniedziałek  11.20 – 12.05  s. 217

 

Paweł Ciborowski

Koło matematyczne dla klas 4

Czwartek  13.30 – 14.15  s. 302

Weronika Bobrowska

Koło języka angielskiego dla klas 4

Piątek  13.30 – 14.15

Anna Brodowska

Koło polonistyczne dla klas 4

Czwartek  13.30 – 14.15  s. 302

Ilona Mocarska

Koło plastyczne „Sztuka cenniejsza niż złoto” dla klas 4

Co drugi wtorek  14.25 – 15.55  s. 202

Paulina Rajkowska

Legendy Gdańskie dla klas 4

Wtorek  15.15 – 16.00  s. 213

 

Anna Mirkowska

Koło muzyczne kl. 4-7

Piątek 12.25 – 13.10  s. 229

Anna Modzelewska

Robotyka dla klas 6

Środa  13.30 – 14.15  s. 110

Grażyna Chabowska

Kółko planszówkowe dla klas 4-8

Co drugi wtorek  15.15 – 16.45  s. 220

Nina Bruderek

Koło matematyczne dla klas 5

Wtorek  13.30 – 14.15  s. 211

 

Aneta Zielińska

Koło języka hiszpańskiego dla klas 7

Środa  15.15 – 16.00  s. 308

Grażyna Chabowska

Koło kulinarne „Smaczna 12- stka” dla klas 4-8

Środa  14.25 – 16.00

Dominika Bańkiewicz

Edukacja morska dla klas 6-7

W jedną sobotę miesiąca

Przemysław Szamocki

Laboratorium przyszłości dla klas 7

Co drugi czwartek 15.15 – 16.50 s. 213

Iwona Karasek

Ratownicy na medal kl. 4 - 7

wtorek 13.15 - 14.00 s. 204

Beata Walaszek

Ósmoklasista na medal- zajęcia kształtujące umiejętności matematyczne

Środa  14.25 – 15.10  s. 301

Anna Brodowska

Ósmoklasista na medal- zajęcia kształtujące umiejętności polonistyczne

Środa  15.15 – 16.00  s. 304

Zuzanna Łapińska

Ósmoklasista na medal- zajęcia kształtujące umiejętności z języka angielskiego

Piątek  7.30 – 8.15  s. 201

Paulina Skiba

Ósmoklasista na medal- zajęcia kształtujące umiejętności polonistyczne

Poniedziałek 15.15 - 16.00 sala 304

Karolina Fudala- Sikora

Ósmoklasista na medal- zajęcia kształtujące umiejętności z języka angielskiego

Środa  14.25 – 15.10  s. 201

Maria Wdzięczna- Starosta

Ósmoklasista na medal- zajęcia kształtujące umiejętności z języka angielskiego

Wtorek 14.25 – 15.10  s. 111

Wisława Kądziera

Ósmoklasista na medal- zajęcia kształtujące umiejętności matematyczne

Poniedziałek  14.25 – 15.10  s. 306

Wisława Kądziera

Ósmoklasista na medal- zajęcia kształtujące umiejętności matematyczne

Wtorek  13.30 – 14.15  s. 210